Hair Color

iPad ve iPhone için Saç Rengi Değiştirme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 34.1 MB
  • Version 3.4
  • Dil İngilizce
  • Firma ModiFace
Hair Color; iPad ve iPhone İşletim sistemine sahip cihazlarınıza özel olarak tasarlanan ücretsiz bir uygulama olup saç renginizi değiştirmenize ve size en uygun olan saç rengini tespit etmenize olanak tanımaktadır.

Hair Color; iPad ve iPhone İşletim sistemine sahip cihazlarınıza özel olarak tasarlanan ücretsiz bir uygulama olup saç renginizi değiştirmenize ve size en uygun olan saç rengini tespit etmenize olanak tanımaktadır. 

Tamamen ücretsiz olarak Android cihazlarınıza indirerek kullanabileceğiniz Hair Color uygulaması ile saç renginiz üzerinde özgürce değişiklikler yapabilir ve diğer saç renkleri ile nasıl görüneceğinizi görebilirsiniz.

Uygulamayı Android cihazlarınıza yükleyerek anlık olarak fotoğrafınızı çekebilir veya galerinizde bulunan fotoğraflarınızdan dilediğinizi seçerek düzenlemelere başlayabilirsiniz. Uygulamada dilediğiniz saç rengini seçebileceğiniz gibi seçmiş olduğunuz saç rengine ait tonlarıda kolaylıkla görebilir ve kendi üzerinizde uygulayabilirsiniz. Ayrıca en beğendiğiniz saç rengi ile fotoğrafınızı kaydedebilir ve sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Hair Color indir